دوشنبه 7 اسفند 1396 _ 10 جمادى الثانية 1439 _ 26 فوریه 2018
جستجو :
تاریخ : پنجشنبه 28 بهمن 1395     |     کد : 110

تاکید بر توجه به تربیت اخلاقی و ایجاد تعهد خدمت در بین دانشجویان

معاون آموزشی علوم پزشکی سراب گفت:حوزه سلامت و کارنامه به دست آمده در این حوزه نشانگر عزم مسئولان کشور برای رفع مشکلات این حوزه و ارتقای خدمت‌رسانی است.

عباس مجدی معاون آموزشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سراب در  نشست دانشجویی بصیرت‌افزایی در مورد خدمات سلامت گفت: حوزه سلامت و کارنامه به دست آمده در این حوزه نشانگر عزم مسئولان کشور برای رفع مشکلات این حوزه و ارتقای خدمت‌رسانی است.

وی با اشاره به تشکیل دانشکده علوم پزشکی سراب در سال 92 گفت: در تابستان امسال ساختار جدیدی برای دانشکده ترسیم شد و دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی سراب ابلاغ شد که با اجرایی شدن آن تحول بزرگی در منطقه صورت گرفته است.

مجدی رسالت دانشگاه را فقط در تربیت آموزشی ندانست و افزود: در کنار مسائل آموزشی باید به تزکیه و تربیت اخلاقی نیز همت گمارد و دانشجویان متعهدی به جامعه تحویل داد.       

مجدی همکاری بین دانشگاه و نهادهای فرهنگی را در راستای همه جانبه‌نگری عنوان کرد و گفت: فرهنگ و اخلاق باید در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار گیرد.

وی یادآور شد: دانشجویان سراب خلاقانه برای رقابت با دیگر دانشجویان تلاش دارند و حضور چشمگیر آنها در جشنواره‌های مختلف ستودنی است.                                                                                         


نوشته شده در   پنجشنبه 28 بهمن 1395  ساعت  10:59   توسط   جواد عباسزاده   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :